5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Arnout Colnot (1887-1983)
houtskool, vouw in papier, gesign. r.o., 21 x 30 cm.
Taxatie: € 20 - € 40
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Overboden