Sal Meijer (1877-1965)
Pianospelende vrouw. Hierbij schilderij.
ets, gesign. r.o., 15 x 10 cm. en olieverf, 20 x 15 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90