1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973575
Catalogusnummer: 4852
Anton Funke Küpper (1869-1955)

Bloemen in een vaas

doek, gesign. r.o., 41 x 50 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €