5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)
Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren
doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden