Catalogusnummer: 2511
Italië, majolica schaal met draak, 19e eeuw,

gedecoreerd met grottesschi, enkele kleine beschadigingen en restauraties

w. 22,7 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460