10e zitting - Woensdag 17 juni 13.00 uur: 2600-2664 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2604
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,

randrestauratie

h. 42 cm

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50