Oostenrijk-Hongarije? olie- en azijnstel ca. 1800 en Duitsland, olie- en azijnstel, 19e eeuw,
ajour houders met paar kristallen karaffen(stopjes ontbreken) greep bekroond met vaasvorm, gemerkt o.a. Mt, AIB, 1e gehalte, ander ovaal versierde houder en ronde bakken, gemerkt met meesterteken(onduidelijk), pootje defect, 3e gehalte
26 x 18 cm, 24 x 17 cm, 679 gr.(excl. karaffen)
Taxatie: € 140 - € 280
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220