2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 530
Oostenrijk-Hongarije? olie- en azijnstel ca. 1800 en Duitsland, olie- en azijnstel, 19e eeuw,

ajour houders met paar kristallen karaffen(stopjes ontbreken) greep bekroond met vaasvorm, gemerkt o.a. Mt, AIB, 1e gehalte, ander ovaal versierde houder en ronde bakken, gemerkt met meesterteken(onduidelijk), pootje defect, 3e gehalte

26 x 18 cm, 24 x 17 cm, 679 gr.(excl. karaffen)

Taxatie: € 140 - € 280
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220