Catalogusnummer: 2508
Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw,

gemodelleerd in liggende positie (beschadigd), samen met een paar borden gedecoreerd met bloemen (chips)

diam. 23 cm

[4]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180