Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw,
gemodelleerd in liggende positie (beschadigd), samen met een paar borden gedecoreerd met bloemen (chips)
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180