Catalogusnummer: 4884
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Roos

litho, gesign. l.o. en gesign. r.o., Van Es L 034, 28 x 23 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360