5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
houtsnede, gesign. r.o., 34/100, Van Es H 127, 24 x 28 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Overboden