Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: een groep halffiguren
ets, gesign. r.o., 3/15, Van Es D 121, 1927, 16 x 25 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550