12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 3125-3189 - Asian artifacts (Japan)
Japan, twee tsuba's, Meiji Periode en China, antiek stenen- of mogelijk glazen amulet
Hierbij een Chinees verguld zilveren haarpin, gemerkt
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340