12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 3125-3189 - Asian artifacts (Japan)
Catalogue number: 3181
Japan, twee tsuba's, Meiji Periode en China, antiek stenen- of mogelijk glazen amulet

Hierbij een Chinees verguld zilveren haarpin, gemerkt

diam. 7,5 , 7 en 5 cm

[zkj]

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340

Hammer price: € 340