Catalogusnummer: 4940
Jan Korthals (1916-1972)
Boerderijbij Eemnes
inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50