14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1020
België, gestoken vruchthouten sculptuur, ca. 1930;
Mijnwerker. Gesigneerd Hansjeu op onderzijde
h. 30 cm.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80