5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam uitgespaard)
houtsnede in rood/bruin, gesign. r.o., Van Es H 053, 43 x 21 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Overboden