Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam gemodelleerd)
houtsnede, niet ingelijst, gesign. r.o. en gesign. l.o., 1914, Van Es H 052, rechter bovenhoek missend, 43 x 19 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: