Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: diverse figuren, in golvende lijnen (linksboven een profielkop met uitgestoken tong)
ets, gesign. r.o., 6/12, 1918, Van Es D 082, 20,5 x 23,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360