Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: diverse figuren, linksboven het silhouet van een rokende man met bolhoed
litho, niet ingelijst, gesign. r.b., 1920, Van Es L 044, 23 x 26 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150