Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: vier halffiguren, twee aan twee naar elkaar gewend (rechts figuur met wipneus en gelinieerde kap)
ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 14/15, Van Es 118, 21 x 24,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280