Antonin Mercié (1845-1916), gebronsd metalen sculptuur, ca. 1900;
Jehanne d'Arc. Gesigneerd en gemerkt op plaatje 'salon de 1906' (zwaard beschadigd)
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280