China, 'Imperial yellow' kom, 20e eeuw,
met relief van draak en parel. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi en (vals) collectiestikker
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675