1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0047952478
Catalogusnummer: 4809
Hollandse school, 19e/20e eeuw

Stadsgezicht

paneel, 24,5 x 17,5 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs:

Totale kosten: €