020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4809
Hollandse school, 19e/20e eeuw
Stadsgezicht
paneel, 24,5 x 17,5 cm.
[1]
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140
Overboden