2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 514
Rusland, plaquette, Portugal, wapenbord en corpus(defect),

langwerpig model bewerkt en gegraveerd met tekst in drie diverse schriften, uitlopend in twee gekrulde uiteinde, 1e gehalte, wapenbord met wapen van Portugal, bekroond en versierd met o.a. voluutvormen, gemerkt met meesterteken, op rood fluwelen ruitvormig houder,

28 x 18,5 cm, 16 x 14 cm, 20 x ca. 18 cm, 367 gr.

[zkj]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180