020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4525
David Oyens (1842-1902)
'Est-ce que tu m'aimes'
paneel, gesign. r.o., '78, 32 x 30 cm.
[1]
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 4.600
Hamerprijs: € 4.600
Hamerprijs:
€ 4.600
Overboden