7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
4525
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4525
update-catalogue
David Oyens (1842-1902)

'Est-ce que tu m'aimes'

paneel, gesign. r.o., '78, 32 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 1.500 - 2.000
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 4.600

Hamerprijs: € 4.600

outbid-warning
Overboden