Cornelis Westerbeek (1844-1903)
Herder met schapenkudde in heidelandschap
doek, 65 x 100 cm., gesign. r.o., 1903, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500