Petrus Paulus Schiedges (1813-1876)
Vrouw op een landweg bij avond
aquarel, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo, 35 x 52,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300