Catalogusnummer: 4526
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876)

Vrouw op een landweg bij avond

aquarel, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo, 35 x 52,5 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300