5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;
Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden