14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,
ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren doppen
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40