2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 602
Duitsland, ijsmes, Jugendstil en Nederland, druivenschaar Fa. J.M. van Kempen,

verguld sikkelvormig lemmet net florale gravering, heft met gestileerde florale versiering in reliëf, gemerkt 3e gehalte, schaar met druiventros en blad gegraveerde decoratie, Mt. Fa. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten 1858/1929, 2e gehalte,

l 28 cm, l 16 cm, bruto 221 gr.

2

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80