5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)
Monnik in een tuin bij een klooster
pastel, gesign. r.o., 1919
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden