1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973762
Catalogusnummer: 4848
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)

Monnik in een tuin bij een klooster

pastel, gesign. r.o., 1919

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs:

Totale kosten: €