5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4848
update-catalogue
Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)

Monnik in een tuin bij een klooster

pastel, gesign. r.o., 1919

[1]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden