7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4532
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Kinderen in de sneeuw bij een molen

doek, gesign. r.o., 57 x 40 cm.

Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 525
Hammer Price: € 525

Hammer price: € 525