Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)
Kinderen in de sneeuw bij een molen
doek, gesign. r.o., 57 x 40 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525