5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)
board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden