14e zitting - Maandag 22 juni 14.00 uur: 1000-1196 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1033
Drie eikenhouten panelen, 17e/18e eeuw,
met gestoken relief
l. 47, 41 en 31 x 31 cm.
Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: