12e zitting - Vrijdag 19 juni 14.00 uur: 2990-3123 - Aziatica (China en Azië)
Catalogusnummer: 3033
China, bronzen wierookbrander in de vorm van een kylin, 20e eeuw,

het beest in liggende positie met zijn kop naar achteren gedraaid (kleine beschadigingen)

l. 25 cm

China, bronze censer in the shape of a qilin, 20th century, in reclining position with its head turned over its back (some wear and damages)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200