Nicolaas van der Waay (1855-1936)
Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam
aquarel, gesign. r.o., 62 x 44 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200