Catalogusnummer: 4550
Nicolaas van der Waay (1855-1936)

Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam

aquarel, gesign. r.o., 62 x 44 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200