5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Gerard Schäperkötter (1914-2006)
Stilleven / Portret van een meisje/ Portret van een jongetje
driemaal doek, gesign., 50 x 75 cm. - 60 x 50 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden