Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: diverse figuren in golvende lijnen
ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 7/12, 1918, Van Es D 081, 21 x 23 cm.
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200