Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: diverse figuren, linksboven in beeld krullerige lijntjes
ets, niet ingelijst, gesign. r.o., Van Es D 137, 25 x 34,5 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300