Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Op de rug gezien vrouwelijk naakt
litho, gesign. r.o., Van Es L 031, 43 x 37 cm.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300