5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Vogeltje in hoek van een kooi
houtsnede, gesign. r.o., Van Es H 064, 16 x 18 cm.
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480
Overboden