Catalogusnummer: 2469
Zuid-Nederlanden (Maasland?), gestoken eikenhouten sculptuur, vroeg 16e eeuw;

Johannes staan met geplooid gewaad en bijbel in de linker hand, met resten van polychromie. Met collectienummer op achterzijde (rechterhand mist, linkerhand restauratie)

h. 47 cm.

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550