Zuid-Nederlanden (Maasland?), gestoken eikenhouten sculptuur, vroeg 16e eeuw;
Johannes staan met geplooid gewaad en bijbel in de linker hand, met resten van polychromie. Met collectienummer op achterzijde (rechterhand mist, linkerhand restauratie)
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550