7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912)
doek, gesign. l.o., 1858, 55 x 84 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200
Overboden