7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4534
Willem Maris (1844-1910

Landschap met molen

doek, gesign. l.o, incl. restauratierapport door Peter Willemse, 67 x 53 cm.

Estimate: € 1,500 - € 2,500
Current bid: € 1,800
Hammer Price: € 1,800

Hammer price: € 1,800