2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 508
Tasbeugel met tas en haak, tasbeugel en twee haken, tas, losse tashaak en naaldenkoker, 19e eeuw,

ajour beugel met aan weerszijden voorstellingen in cirkels met figuren(sleets) en florale motieven, fluwelen buidel, 1824, tasbeugels, 1/2e gehalte, naaldenkoker(gedeukt),

27 x 14 cm(incl.tas), 16 x 12 cm, br 10 cm, 6 x 3,5 cm, l 9,6 cm, bruto 415 gr.

6 in zkj.

Taxatie: € 120 - € 240
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200