6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5174
Glenn Baxter (geb. 1944)

'Francois discovers an outbreak of modernism'

ets, gesign. r.o., '99, 12/48, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar, afb. 37 x 23 cm., blad 77 x 57 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340