7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Christian Stöcklin (1741-1795)
Kerkinterieur met figuren
paneel, gesign. m.o., 28 x 30 cm.
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600
Overboden