7e zitting - Donderdag 11 juni 19.00 uur : 4500-4653 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4506
update-catalogue
Christian Stöcklin (1741-1795)

Kerkinterieur met figuren

paneel, gesign. m.o., 28 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600

outbid-warning
Overboden