5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Franse school, 17e eeuw, met signatuur Bellange
rood krijt, 21,5 x 34,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Overboden