1e zitting - Voorjaar 2020: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099973833
Catalogusnummer: 4819
Franse school, 17e eeuw, met signatuur Bellange

Studieblad

rood krijt, 21,5 x 34,5 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs:

Totale kosten: €